Відбулися загальні збори громадян сіл Біла, Шендерівка, Нове та селища Мала Біла

6 березня 2020 року відбулися загальні збори громадян сіл Біла, Шендерівна, Нова та селища Мала Біла, на які завітало близько 100 сільчан. Відповідно до порядку денного на початку загальних зборів сільський голова Нікітчук Алла Володимирівна прозвітувала перед громадою про проведену роботу за 2019 рік, зробила акценти на сільському бюджеті, його надходженнях та видатках, утриманні об’єктів соціальної сфери, а також ознайомила присутніх з Програмою соціально-економічного розвитку на 2020 рік.
Про пророблену роботу прозвітував депутат районної ради Терлецький Геннадій Олександрович, який також привітав присутніх у залі жінок з прийдешнім святом 8 березня.
На зборах також виступили:
- Монастирський Денис Вікторович, представник компанії «Квікнет», розповів про перспективи підключення Білянськоїї громади до швидкісного інтернету.
 - про роботу щодо зміцнення законності та правопорядку та території Білянської громади проведену у 2019 році прозвітував дільничний офіцер поліції Коршевнюк Ігор Сергійович.
 - керівник комунального підприємства «Вінницьке обласне об"єднання бюро технічної інвентаризації» Савчук Тетяна Василівна розповіла про послуги, які надаються організацією, яку вона представляє.
- начальник Липовецького бюро правової допомоги Комісаренко Оксана Анатоліївна повідомила про можливість доступу жителів громади до безоплатної правової допомоги, розповіла про первинну і вторинну правову допомогу та які категорії громадян мають право її отримати.
На завершення зборів було відзначено грамотами та цінними призами мешканців домогосподарств, які перемогли у конкурсі «Двір зразкового санітарного стану», оголошеному минулого року сільською радою.
Після зборів відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному Дню захисту прав жінок. Привітати з святом жителів села завітали артисти з району. Концерт був організований за сприяння депутата районної ради Геннадія Терлецького.