Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось чергове засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей

За участі голови райдержадміністрації Івана Демихіна та голови районноїї ради Юрія Науменка відбулось чергове засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, а також членам сімей загиблих військовослужбовців, до складу якого входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій, військового комісаріату.

У засіданні взяли участь Олександр Могиленець, заступник голови громадської організації "Спілка учасників АТО Липовецького району", Володимир Сличук, голова районної ГО "Союз – Чорнобиль України", Володимир Свящук, заступник голови районної ради ветеранів Афганістану, Валентина Левкович, заступник голови районної організації ветеранів війни, праці та ЗСУ.

Голова райдержадміністрації Іван Демихін вніс пропозицію внести зміни до розпорядження "Про утворення центру допомоги учасникам антитерористичної операції" та перейменувати "Центр допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, а також членам сімей загиблих військовослужбовців" у "Центр допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, членам сімей загиблих військовослужбовців, а також учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, воїнам - інтернаціоналістам та ветеранам війни, праці та ЗСУ". На засіданні порушено питання надання для діяльності Центру допомоги приміщення.

В ході розгляду планових питань піднімались питання виділення земельних ділянок, стану медичного обслуговування воїнів АТО в районній лікарні та перевезення пасажирів пільгових категорій.

Активно обговорювалось питання оздоровлення ветеранів війни, оздоровлення під час літньої оздоровчої кампанії дітей учасників бойових дій.

Керівники відповідних служб отримали доручення щодо вирішення окремих питань та надали роз’яснення законодавчих актів щодо отримання соціальних пільг та гарантій пільговим категоріям громадян. Зустріч пройшла змістовно та продуктивно

Повернутись