Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось чергове засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей

Фото Олексій Лебідя.

За участі першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів та заступника голови районної ради Руслана Танасюка відбулось чергове засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей,  до складу якого входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники громадських організацій, військового комісаріату, комунальних установ міста. У засіданні взяли участь представники підприємств, що  здійснюють пасажирські перевезення.

На  порядку денному стояло питання перевезення осіб пільгових категорій, зокрема учасників АТО.  

Про стан справ з цього питання присутніх  інформувала перший заступник голови райдержадміністрації Дмитрів О.В.

В засіданні взяв участь  представник Вінницького міського парку перевезень Рябіщук В.П., який повідомив, що  підприємства перевізники готові співпрацювати та йти назустріч у  вирішенні питань, що виникають  при перевезенні громадян пільгових категорій та учасників АТО. В подальшому запланована зустріч з представниками громадських організацій учасників АТО з розгляду різних питань, в т.ч. і здійснення перевезень.

 В обговоренні питання взяли участь керівники відповідних служб району та інформували по галузях, зокрема: щодо медичного обслуговування цієї категорії громадян, призначення і виплати соціальних гарантій, працевлаштування, отримання матеріальної допомоги, виділення земельних ділянок, тощо. 

По завершенні зустрічі голова районної громадської організації «Спілка учасників АТО Липовецького району» Юрій Яремчук висловив подяку присутнім за організацію зустрічі з представниками підприємств, що  здійснюють пасажирські перевезення, а також  вирішення порушених питань.

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

Повернутись