Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

За ініціативи голови районної ради Юрія Науменка 29 травня 2013 року було проведено чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. основна увага була зосереджена на питанні оздоровлення та відпочинку дітей та молоді нашого району в літній період. Запрошені на нараду голови місцевих рад спільно з керівниками відповідних установ, які займаються цим важливим питанням, вирішили забезпечити оздоровленням та відпочинком не менше 50 % дітей шкільного віку та у кількості не меншій, ніж у 2012 році. Насамперед особливу увагу необхідно приділити пільговим категоріям: дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування; дітям-інвалідам; дітям, потерпілим від наслідків Чорнобильської катастрофи; дітям із багатодітних та малозабезпечених сімей; дітям, які перебувають на диспансерному обліку; талановитим та обдарованим дітям.

Також обговорювалася взаємодія органів місцевого самоврядування та служби у справах дітей райдержадміністрації з питань попередження дитячої безпритульності та захисту прав дітей.

Начальник відділу  юридичної, кадрової  роботи та питань комунальної власності     районної ради Алла Коцюбняк ознайомила присутніх зі змінами у земельному законодавстві щодо визнання невитребуваних земельних часток (паїв) відумерлою спадщиною, що дасть можливість громадам наповнити бюджети.

Повернутись