Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось чергове засідання робочої групи з об’єднання територіальних громад району

Відбулось чергове засідання робочої групи з об'єднання територіальних громад району за участю голови райдержадміністрації Івана Демихіна та голови районної ради Юрія Науменка.
Окрім робочої групи, в засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також голови територіальних громад-ініціатори об'єднання.

Заслухано голів органів місцевого самоврядування щодо виконання організаційних заходів з цього питання. Голова Староприлуцької сільської ради Віктор Любченко у виступі зазначив, що попередньо виявили бажання об'єднатись Староприлуцька, Новоприлуцька, Білянська та Костянтинівська територіальні громади, це приблизно рівнозначні громади, які об'єднають близько 5 тис. населення. Проводяться в даний час збори в населених пунктах з метою просвітницької роботи. В кінці травня відбудуться збори Староприлуцької територіальної громади. До голови звернулись із питаннями, що стосуються медичного обслуговування Василь Бондар, головний лікар КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги", зі сполучення між селами - Віктор Гресик, начальник відділу Держгеокадастру у Липовецькому районі.
Турбівський селищний голова Василь Завальнюк інформував, що попередньо зустрічався і вів перемовини із головами Козинецької, Приборівської, Сививківської територіальних громад . Поки що проходить роз"яснювальна робота серед мешканців громад.
Такий стан справ і у Липовецькій міській раді.
Члени робочої групи заслухали пропозиції сільських голів територіальних громад Нової, Старої Прилуки та Турбова щодо їх об’єднання. Голова райдержадміністрації підвів підсумок засідання та рекомендував активніше проводити роботу серед мешканців територіальних громад, організовано провести збори-сходи сіл на яких довести економічний розрахунок фінансової спроможності об’єднаних територіальних громад, з метою внесення змін до перспективного плану об'єднання територіальних громад.

Повернутись