Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось розширене засідання колегії у галузі культури та туризму

Сьогодні відбулось розширене засідання колегії у галузі культури та туризму, у якому взяв участь заступник голови районної ради Руслан Танасюк, працівники закладів культури  та  бібліотечних закладів району.
Члени колегії розглянули питання:
Про підсумки роботи закладів культури  у 2016 році.
Із доповіддю з основного питання виступив Геннадій Терлецький, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації. В обговоренні доповіді взяли участь Ірина Бубела, методист районного будинку культури, Марина Юкало, директор районної бібліотечної системи, Ольга Магдич директор Вахнівської сільської бібліотеки, Марина Жук, директор сільського будинку культури. Вони детально зупинились на проведених протягом року освітньо-культурних заходах,шляхах роботи з людьми, розвитку та відродження мистецтва на селі. 
За підсумками роботи визначено кращі заклади, керівникам яких заступник голови районної ради Руслан Танасюк та начальник відділу культури та туризму Геннадій Терлецький вручили Подяки районної ради та райдержадміністрації.
У номінації за зміцнення матеріальної бази відзначено Попівський, Нападівський, Брицький, Білянський, Берестівський сільські заклади та Липовецький районний будинок культури. У номінації за розвиток та збереження народного пісенного мистецтва Подяки одержали керівники Росошанського, Вахнівського, Козинецького, Хорошанського сільських клубів Липовецької дитячої музичної школи, Липовецького районного будинку культури. За високу організацію бібліотечно-інформаційного обслуговування населення відзначено Щасливську, Вахнівську, Нападівську сільські та Турбівську міську бібліотеку для дітей, а також Липовецьку районну та Липовецьку районну дитячу бібліотеки.

Повернутись