Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради, яке провів заступник голови районної ради Руслан Танасюк. На засіданні попередньо розглянуто питання, що вносяться на позачергову 4 сесію районної ради 7 скликання. З проектами Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2016-2020 роки, та програм, що стосуються соціального захисту населення району ознайомила присутніх Валентина Бичкова, начальних управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Щодо внесення доповнень до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року "Про структуру, штатну чисельність та затвердження кошторису доходів і видатків" інформувала Алла Коцюбняк, начальник відділу юридичної, кадрової роботи та з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

З питань затвердження розпоряджень голови Липовецької райдержадміністрації та внесення змін до районного бюджету на 2016 рік інформувала Людмила Заєць, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

На засіданні також розглянуто питання затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та затвердження договорів оренди з яких інформували Тетяна Кропивницька, головний спеціаліст Держгеокадастру у Липовецькому районі та Володимир Дужий, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. На питання, які виникли в ході обговорення, дали відповідь спеціалісти райдержадміністрації та районної ради.

Запропоновані проекти рішень з розглянутих питань вирішено рекомендувати сесії затвердити.

Повернутись