Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось виїзне засідання колегії ОДА

Сьогодні, 20 липня, на базі санаторію «Медичний центр реабілітації залізничників», що у Хмільнику, під головуванням керівника ОДА Валерій Коровій відбулося виїзне засідання колегії обласної державної адміністрації з питань  підсумків  соціально-економічного розвитку Вінниччини у І півріччі поточного року. Від Липовеччини у засіданні взяли участь голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів.

Підводячи підсумки соціально-економічного розвитку області та роботи з реалізації пріоритетних завдань визначених Стратегією збалансованого регіонального розвитку на період  до 2020 року, директор Департаменту  міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко інформував присутніх про основні показники, що характеризують стан економіки регіону.

Керівник  Департаменту зупинився на реалізації нових інвестиційних проектів, що  істотно покращать зростання промислового виробництва в області, забезпечать нові робочі місця та гідну заробітну плату. Володимир Мережко звернув увагу присутніх також на те, що позитивна тенденція щодо зростання темпів приросту заробітної плати як в області, так і по Україні в цілому продовжується. В той же час, у Вінницькій області ріст рівня заробітної плати випереджає середньоукраїнський.

Номінальна середньомісячна заробітна плата за січень-травень 2017 року до відповідного періоду 2016 року зросла на 1749,58 грн. або 46,8% і становить 5487,77 грн..

Окремо посадовець зупинився на питанні запровадження системи Prozorro при закупівлях за бюджетні кошти, яка забезпечує їх ефективне і відкрите використання.

Ще одним з пріоритетних напрямків роботи органів влади та, зокрема, Департаменту, є організація надання якісних адміністративних послуг населенню області та належне забезпечення діяльності Центрів надання адміністративних послуг.

За кількістю наданих послуг через Центри надання адміністративних послуг Вінницька область знаходиться на 1 місці серед регіонів України. Надходження до місцевих бюджетів за надання адміністративних послуг у порівнянні з 1 півріччям 2016 року зросли в 1,8 разів і склали 35,8 млн. грн.

Завершуючи свій виступ, Володимир Мережко наголосив на тому, що обласна влада повинна і надалі бути зосередженою на досягненні позитивних зрушень в економіці області та підвищені соціальних стандартів, створенні комфортних умов для жителів Вінниччини.

Повернутись