Відбулось засідання бюджетної комісії районної ради

Відбулось засідання бюджетної комісії районної ради на якому розглянуто питання щодо внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року №421 "Про районний бюджет на 2019 рік" (із змінами). Питання внесення змін виникло в процесі життєдіяльності територіальної громади району. Зокрема, у зв"язку з Постановою КМУ від 10 липня 2019 року №695 змінено оклади працівників дошкільних навчальних закладів, необхідно здійснити додаткові видатки на КНЗ "Первинна медико-санітарна допомога" для придбання медикаментів, на Центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді" для придбання новорічних кульків дітям та на виконання соціальних програм. З цього питання депутатів інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Заєць. По обговоренні питання вони внесли пропозицію дане питання винести на розгляд позачергової 31 сесії районної ради 7 скликання.