Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось засідання колегії департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів

У смт. Турбів на базі ФГ "Україна"  вчора, 14 березня, відбулось засідання колегії департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів. В засіданні, окрім членів колегії, взяли участь  заступники голів райдержадміністрацій та керівники структурних підрозділів з питань апгропромислового комплексу, екології та природних ресурсів ,голови районних рад, керівники сільськогосподарських формувань,підприємств , представники ЗМІ.

В роботі колегії взяв участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, голова районної ради Юрій Науменко, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, Турбівський селищний голова Василь Завальнюк. Гостей на території ФГ "Україна " гостинно зустрічав голова господарства Леонід Повх. Відкрив засідання Микола Ткачук, директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів.   
Присутні розглянули питання щодо підведення підсумків роботи департаменту у 2017 році та основні пріоритети діяльності на 2018 рік. З питань порядку денного  доповідали: 
Василь Темченко - начальник управління організації виробництва продукції рослинництва та технічної політики, який зупинився на питаннях структури посівних площ, як одному із основних стратегічних пріоритетів розвитку АПК області. Дане питання було активно обговорене сільгоспвиробниками.
Про основні тенденції розвитку АПК у 2017 році та реалізацію державних та обласних програм підтримки аграрного сектору у тваринництві повідомив Микола Заїка, начальник управління прогнозування розвитку АПК та виробництва продукції тваринництва.
Начальник управління охорони земель , природних ресурсів та екологічної експертизи Андрій Магера доповів про охорону природних ресурсів у області, чітко окресливши перспективи цього питання.
Оксана Горбатенко, начальник відділу дозвільної діяльності та природоохоронних програм , зупинилась на дозвільній діяльності та наданні управлінням адміністративних послуг у минулому році. Про ефективне використання водних об`єктів та розвиток обслуговуючих молочних кооперативів,  як пріоритетного напрямку розвитку сільських територій, доповів Ілля Дяконович -начальник управління використання водних об"єктів та розвитку сільських територій. 
У обговоренні питань порядку денного взяли участь заступники голів райдержадміністрацій, голови районних рад, керівники структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, керівники сільськогосподарських формувань, підприємств, сільгоспвиробники. 
Підвів підсумки роботи  Андрій Гижко -- перший заступник голови облдержадміністрації. З розглянутих питань колегія прийняла відповідне рішення, яке зачитав Микола Ткачук. Він наголосив на активізації робіт щодо приведення населених пунктів області в належний санітарний стан. 
-Не треба чекати оголошення місячника довкілля, сніг зійшов і вже зараз треба закачати рукави і навести порядок у нашому спільному домі. щоб не було соромно самим перед собою -зазначив він у заключному слові. 
Далі учасникам колегії було запропоновано ознайомитись із роботою підприємства   ТОВ " Він  - Пелета" , місцевої комунальної пожежної команди смт. Турбів  та подивитись як реалізовано у смт. Турбів проект "Відродження та збереження пам`ятки садово-паркового мистецтва "Турбівський парк". Оглядову екскурсію по селищу провів голова територіальноїх громади Василь Завальнюк.
Повернутись