Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось засідання колегії облдержадміністрації

Вчора під головуванням Валерія Коровія відбулось засідання колегії облдержадміністрації. На її розгляд винесено питання «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2016 рік та основні завдання на 2017 рік».
На засідання колегії  запрошені   голови райдержадміністрацій, голови районних рад, міські голови міст обласного значення, керівники обласних департаментів, управлінь, установ та організацій,
 керівники силових структур області, голови постійних комісій обласної ради, позаштатні радники голови облдержадміністрації, представники ЗМІ. У засіданні взяв участь голова Липовецької районної ради Юрій Науменко.
Хвилиною мовчання присутні вшанували  пам’ять про загиблих у боях під Авдіївкою. 
Розпочалось засідання колегії ОДА із вручення державних нагород кращим представникам Вінниччини з нагоди Дня Соборності України. 
Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2016 рік та основні завдання на 2017 рік інформував голова облдержадміністрації  Валерій Коровій. 
Очільник області зазначив, що 2016 рік був найбільш ефективним та успішним для області за всі роки незалежності. 

Далі керівник Вінниччини детально зупинився на досягненнях області у всіх пріоритетних напрямках розвитку. 
Також зробив акцент на питаннях зміцнення матеріально-технічної бази військових формувань Вінниччини та правоохоронних органів. Окремо зупинився на успіхах бюджетної децентралізації як однієї з найбільш успішних реформ. Відмітив голова ОДА досягнення аграрного бізнесу Вінниччини , що є «локомотивом для її економічного зростання». Значними назвав Валерій Коровій успіхи області у сфері надання адмінпослуг через ЦНАПи. Адже за кількістю наданих послуг Вінниччина займає І місце по Україні. Тримає першість наша область і в будівельній галузі (за індексом будівельної продукції, тобто зростання вкладень у будівельну галузь, за 2016 рік Вінницька область зайняла 1 місце серед областей України ). 
У своїй доповіді Валерій Коровій зупинився на позитивних змінах у галузі освіти і культури Вінниччини, особливо наголосивши на збільшенні заробітних плат учителям, які вже за січень отримали виплати за новою тарифною сіткою із суттєвим збільшенням. 
На завершення колегії голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій підвів підсумки засідання колегії та побажав усім присутнім подальшої плідної праці.

Повернутись