Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

Відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради на якому розглянуто наступні питання:
1. Про забезпечення ремонту і утримання автомобільних доріг місцевого значення, вулиць і доріг населених пунктів Липовецького району та хід виконання Районної програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення на 2015-2018 роки.
2. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і молоді влітку 2016 року.
3. Про соціальний захист учасників АТО, членів їх родин та тимчасово переселених громадян.
Розпочав пленарне засідання голова районної ради Юрій Науменко. З ходом реалізації Районної програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування ознайомила присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. Вона зазначила, що у районі загальна протяжність доріг складає 625 км.

Комунальні дороги місцевих рад складають з цього кілометражу 55 % - майже 344 км. У минулому, 2015 році, на ремонт комунальних доріг (капітальний та поточний )з місцевих бюджетів виділено майже 2,7 млн.грн. (2699228,0 грн.). з них на капітальний ремонт трохи більше, ніж на 0,5 млн. грн., решта – поточні ремонти та утримання.

На 2016 рік 17 сільських рад передбачили кошти на означені заходи на загальну суму понад 3 млн. 760 тис. грн., з них:

- на поточні ремонти - 1 млн. 746 тис., (фактичні видатки – 363 тис.грн.,)

- на капітальний ремонт - понад 2 млн. грн., (фактичні видатки – понад 300 тис. грн.)

На 2016 рік районною програмою передбачено 600 000,0 грн. на ремонт та утримання автомобільних доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення, як спів фінансування на договірних засадах.

З цією метою на даний час Липовецькій міській, Турбівській селищній, Росошанській та Лозуватській сільським радам перераховано з районного бюджету 550 000,0 грн. Заслухано з даного питання директора Липовецької філії "Райавтодор" Кицюка П.Д.

Він зазначив,що для утримання та обслуговування доріг у зимовий період спільно з "райавтодором", підприємствами добувної галузі району та з додатковим використанням коштів районного бюджету в сумі 100 тис. грн. було організовано заготівлю необхідної кількості посипкових матеріалів та вжито заходів щодо забезпечення розчистки доріг від снігу та ожеледиці.

Спільно з РЦЗ організовано громадські роботи щодо утримання в належному стані придорожніх лісосмуг. Виділено з районного бюджету 39 тис. грн. для співфінансування 50 % на 50% і проведено певний об’єм робіт. В рамках весняної акції з благоустрою держслужбовці та працівники бюджетних установ долучились до прибирання та розчищення кюветів доріг.
Про організацію оздоровлення та відпочинок дітей і молоді влітку доповіла Інна Косач, начальник відділу освіти райдержадміністрації. Планується відпочинок та оздоровлення дітей провести цього літа на базі Липовецького ДЮЦ, однієї з Липовецьких та Турбівської ЗОШ. Окрім того, організовується санаторне оздоровлення дітей.

В обговоренні питання взяла участь начальник служби в справах дітей райдержадміністрації Вікторія Іванюк. Вона ознайомила керівників територіальних громад із можливістю оздоровлення дітей з неблагополучних сімей у закладах санаторного типу області.
На питаннях соціального захисту учасників АТО, членів їх родин та тимчасово переселених громадян і питаннях надання субсидій населенню зупинилась заступник начальника управління соцзахисту населення Тетяна Бевз.

З обговорюваних питань прийняті відповідні рішення.

Заступник голови районної ради Руслан Танасюк ознайомив присутніх з листом Асоціації міст щодо надання інформації про напрямки, які варто промувати.

На завершення засідання голова районної ради проаналізував організаційну роботу рад щодо вшанування ветеранів ВВ війни з нагоди 9 Травня.

Продуктивно попрацювавши півтори години, голови територіальних громад продовжили роботу на місцях.

Повернутись