Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось засідання наглядової ради районного конкурсу

Фото Олексій Лебідя.

Відповідно до статті 43 Закону України"Про місцеве самоврядування в Україні", з метою підтримки ініціатив органів місцевого самоврядування щодо вирішення проблемних питань економічного, соціального та екологічного характеру, створення сприятливих умов для сталого розвитку територіальних громад Липовецького району, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань бюджету; депутатської етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування тазгідно з рішенням 10 сесії Липовецької районної ради 7 скликання від 23.12.2016 року №163 у районі започатковано конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад.
Сьогодні, за участі заступника голови районної ради Руслана Танасюка та першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів відбулось засідання наглядової ради районного конкурсу. На ньомуобрано секретаря наглядової ради,розглянуто Положення про конкурс, утворено експертну комісію.
Із Положенням про проведення Конкурсу присутніх ознайомив головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату районної ради, секретар наглядової ради Микола Обара. Він зупинився на основних пунктах документу та вніс свої пропозиції щодо проведення конкурсу.
У обговоренні Положення взяли участь Руслан Танасюк, Ольга Дмитрів, Юрій Станіславський, Петро Прокопчук. Зокрема, Ольга Дмитрів наголосила на державницькому підході до тематики щодо написання проектів, стимулюванні активності територіальних громад,залученні до їх реалізації якнайбільшого числа партнерів.

Детальніше про умови проведення конкурсу можна прочитати на сайті Липовецької районної ради.

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

Повернутись