Відбулось засідання організаційного комітету

Відбулось засідання організаційного комітету із планування заходів, приурочених Дню Гідності і Свободи та вшанування пам"яті жертв Голодомору.

Мета заходів - вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, виховання любові до Батьківщини, збереження та донесення до молодшого покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, виховання бажання стати гідними громадянами України. День гідності та свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Заходи розпочнуться біля пам"ятного знака борцям за незалежність України у четвер, 21 листопада о 8год 20 хв.

День пам’яті жертв Голодомору цьогоріч вшановують 23 листопада. День пам'яті жертв голодоморів проходить щорічно в четверту суботу листопада на підставі президентських указів 1998 та 2007 років.
У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років.
У цей день-Державний прапор та обмеження проведення заходів розважального характеру. О 16:00 в кожній домівці й установі українці запалять свічки пам'яті та приєднаються до Всеукраїнської акції.
У Липовці захід відбудеться біля пам"ятного знака жертвам голодомору в суботу 23 листопада о 15.30.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.