Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось засідання постійних комісій районної ради

Засідання комісії з питань регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин, охорони природи та з питань агропромислового комплексу провів голова комісії-Віктор Бичков. Депутати розглянули питання щодо затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення ( зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Костянтинівка Костянтинівської сільської ради Липовецького району, Вінницької області, та про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки , вивчили при цьому відповідні документи подані на розгляд сесії. В обговоренні питань взяли активну участь депутати Юрій Задворний, Айдин Теймуров. 
Комісія з питань бюджету під головуванням Сергія Огородника розглянула наступні питання:
1.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 1 квартал 2017 року, 
2.  Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання  від 23 грудня 2016 року  №138 "Про районний бюджет на 2017 рік";
3.  Про розпорядження голови райдержадміністрації. З даних питань інформувала Людмила Заєць, начальник фінансового управління райдержадміністрації. В їх обговоренні взяли участь Ігор Ревацький, Олег Фурманюк.
Комісія з питань соціального захисту вивчила питання  Про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг комунальною установою"Територіальний центр соціального обслуговування ". Окрім вище зазначених депутати розглянули питання щодо переукладення контракту з директором комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування " та "Про внесення змін до рішення 10 сесії  районної ради 7 скликання  від 23.12.2016 року  №162 " Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території , на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам  ст. 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і дали згоду бути присяжними".
Із питання "Про Комплексну оборонноправоохоронну програму Липовецького району на 2017 -2020 роки" інформував Леонід Ламанов-гол.спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації. Активно обговорили проект програми депутати Олена Шелевей, Володимир Березюк, Руслан Танасюк, Олег Фурманюк. Комісії рекомендували обговорені проекти рішень з розглянутих питань винести на позачергову 13 сесію районної ради 7 скликання, що відбудеться 21 квітня 2017 року о 10 годині.
У засіданні комісій взяли участь Руслан Танасюк-заступник голови районної ради, Інна Рябоконь - начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради, Алла Коцюбняк - начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питанбь комунальної власності.

Повернутись