Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось засідання постійних комісій районної ради

Відбулось засідання постійних комісій районної ради за участі заступника голови районної ради Руслана Танасюка. Депутати ради та запрошені розглянули питання, що внесені до порядку денного 27 сесії районної ради 7 скликання.

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Липовецького району за 2018 рік, затвердження Програми економічного і соціального розвитку Липовецького району на 2019 рік та проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва Липовецького району на 2019-2020 роки інформувала Галина Поєдинок – начальник управління економіки Липовецької райдержадміністрації. В обговоренні цих питань взяли активну участь Сергій Огородник, Галина Канарська, Володимир Степанюк.

З бюджетних питань, зокрема, про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 290 "Про районний бюджет на 2018 рік" (із змінами); Про розпорядження голови райдержадміністрації; Про районний бюджет на 2019 рік: Про районну Програму супроводження бюджетного процесу на 2019-2020 роки; Про внесення змін до рішення 18 сесії 7 скликання від 20 жовтня 2017 року №245 "Про районну Програму забезпечення виконання Липовецькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017-2018 роки" (зі змінами) інформувала Людмила Заєць, начальник фінансового управління райдержадміністрації. В ході її виступу відбувалось активне обговорення питань депутатами.

Про проект районної Програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2019-2023 роки; Про районну Програму соціальної підтримки окремих категорій населення на 2019-2023 роки; районну Програму фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг на 2019-2021роки; внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року №276 "Про Районну комплексну програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2018-2022 роки" (зі змінами) інформувала присутніх Олена Томчак, головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.Депутат Юрій Яремчук запропонував, в зв"язку з оголошенням воєнного періоду закласти в бюджет кошти на виплату матеріальних допомог мобілізованим на навчання у військові частини резервістам.

Проекти рішень Про районну Програму з питань захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2019 – 2023 роки та Про внесення змін до рішення 10 сесії 7 скликання районної ради від 23 грудня 2016 року №144 "Про районну Програму з питань соціального захисту дітей в районі, захисту прав дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, реалізації основних напрямів Конвенції ООН про права дитини на 2017-2021 роки" представила Вікторія Іванюк – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

З проектом рішення Про Комплексну програму реалізації молодіжної та сімейної політики у Липовецькому районі на 2019-2021 роки заслухали Ірину Герасимчук – директора комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" Липовецької районної ради Вінницької області.

Оксана Тригуб – економіст КНП "ЛРЦНМСД" Липовецької районної ради Вінницької області презентувала для затвердження фінансовий план комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області на 2019 рік та проект рішення з цього питання Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №96 "Про районну Програму "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров'я громадян"на 2016-2020 роки" (зі змінами).

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 148 "Про Програму забезпечення діяльності комунального підприємства "Районний трудовий архів" на 2017-2021 роки" інформувала Наталія Бордюженко,упорядник комунального підприємства "Районний Трудовий архів".

Статут опорного закладу "Липовецька загальноосвітня школа I-III ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області" у новій редакції запропонувала Інна Косач – начальник відділу освіти райдержадміністрації, а також інформувала по проекту рішення Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 32 "Про районну програму "Шкільний автобус" на 2016-2020 роки" зі змінами.

Про результати конкурсу на зайняття вакантної посади та призначення на посаду директора Косаківської загальноосвітньої школи I-II ст. Липовецької районної ради Вінницької області, присутніх інформував Руслан Танасюк – заступник голови районної ради. Він ознайомив також присутніх із проектами рішень з питань:

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 162 "Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними" (зі змінами);

-Про виключення з облікових даних селища Тельмана Скитківської сільської ради Липовецького району Вінницької області,

-Про погодження оголошення орнітологічного заказника місцевого значення "Війтовецький";

- Про перспективний план роботи районної ради 7 скликання на 2019 рік.

Про надання згоди на поселення та подальше проживання Чеканюка С.А. у Росошанському відділенні постійного перебування комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району" інформувала Катерина Мельничук – директор комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Дужий.ознайомив із проектом рішення з питання щодо затвердження договору оренди частини приміщення управління агропромислового розвитку Липовецької районної державної адміністрації, що є спільною власністю територіальних громад району.

Про затвердження договорів оренди частин приміщення комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі" інформував Роман Баліцький – директор комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі".

Ігор Ревацький, депутат районної ради, головний спеціаліст з питань фізичної культури та спорту відділу культури і туризму райдержадміністрації, зупинився на питанні щодо призначення іменної стипендії районної ради та районної державної адміністрації майстру спорту України міжнародного класу з дзюдо Слушному А.С. за високі досягнення у спорті.

Начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Алла Коцюбняк зупинилась на питаннях оплати праці голови та заступника голови районної ради;

структури, штатної чисельності та затвердженні кошторису доходів і видатків районної ради;

преміюванні працівників виконавчого апарату районної ради відповідно до затвердженого кошторису та проекту Статуту центральної районної бібліотеки в новій редакції.

Питання жваво обговорювались депутатами, вносились корективи, поправки. Окрім того, було розглянуто ряд листів та звернень, що стосуються фінансової підтримки порушених в них питань. Засідання пройшло оперативно та конструктивно.

Розглянуті питання рекомендовано винести на засідання президії районної ради, що відбудеться у вівторок 18 грудня о 10 год. в залі засідань районної ради.

Повернутись