Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету

За участі заступника голови районної ради Руслана Танасюка, заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, начальника фінансового управління Людмили Заєць, керуючого справами апарату Юрія Тітенка, відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету. На засіданні попередньо розглянуто питання:
Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року  №40 "Про районний бюджет на 2016 рік" (із змінами).
Про розпорядження голови райдержадміністрації.
З першого і другого питань доповіла Людмила Заєць, вона детально зупинилась на  виконанні бюджетних завдань. Зокрема, повідомила, що  річні завдання усіх бюджетних рівнів у районі виконано. На рахунках органів місцевого самоврядування зосереджено 14 млн. гривень.У бюджеті району був дефіцит коштів по виплаті заробітної  плати  працівникам  освіти і охорони здоров'я. За рахунок отриманої субвенції в сумі 1 млн. 19 тис. гривень  вдалось виплатити заробітну плату освітянам  за листопад цього року. Залишилось не вирішеним і перебуває на контролі питання оплати праці в галузі охорони здоров'я.
Проектом рішення передбачено збільшення видаткової частини загального фонду  районного бюджету за головними розпорядниками коштів. та збільшено видатки на виконання соціальних Програм.
З третього питання порядку денного "Про відпустку" доповів заступник голови районної ради. 
Постійна комісія з питань бюджету вирішила запропоновані проекти рішень  з вищеозначених питань винести на затвердження чергового пленарного засідання 9 позачергової сесії районної ради 7 скликання.

Повернутись