Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось засідання постійної комісії

Сьогодні розглянула питання, що внесені до порядку денного 27 сесії районної ради 7 скликання, комісія з питань регулювання земельних ресурсів , реформування земельних відносин , охорони природи та з питань агропромислового комплексу. Засідання комісії провів заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Спершу він привітав із Днем місцевого самоврядування депутатів районної ради Юрія Задворного та Леоніда Балацького і вручив нагороджуваним грамоти та грошові винагороди. Далі депутати приступили до розгляду питань порядку денного. Першим розглянули питання щодо погодження оголошення орнітологічного заказника місцевого значення "Війтовецький", детально проаналізували наукове обґрунтування необхідності створення заказника місцевого значення і рекомендували Президії районної ради розглянути дане питання. Наступним питанням, яке обговорили депутати :

Про погодження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Петрівка Костянтинівської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

Інформував з нього Олег Масліч, головний спеціаліст відділу у Липовецькому районі міжрайонного управління у Калинівському та Липовецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області. В обговоренні взяли участь Олег Мацюк-Костянтинівський сільський голова та Леонід Балацький.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ "Прилуцьке" для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами села Нова Прилука Староприлуцької сільської ради Липовецького району Вінницької області. Представляв і надавав роз'яснення щодо нормативної грошової оцінки уповноважений Сергій Янушевський. В обговоренні питання взяв участь Леонід Балацький, який запропонував внести проект рішення на Президію районної ради з необхідним обґрунтуванням заниженої нормативно-грошової оцінки даної земельної ділянки.

Наступний проект рішення щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, що перебувають в оренді гр. Шевченка Василя Володимировича для рибогосподарських потреб на території Костянтинівської сільської ради Липовецького району Вінницької області депутати підтримали .

Окрім питань, що стосуються технічних документацій, депутати розглянули питання щодо створення ландшафтного парку в с. Іванька та погодження створення геологічної пам'ятки місцевого значення (астроблема). В їх обговоренні взяли участь Леонід Балацький, Юрій Задворний, Алла Коцюбняк, начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності. По обговоренні Вирішено обидва питання внести на розгляд сесії районної ради лише після наукового їх обґрунтування.

Депутати ознайомилися із перспективним планом роботи Липовецької районної ради на 2019 рік і вирішили рекомендувати його до розгляду Президії районної ради.

Повернутись