Відбулось засідання президії районної ради

Голова районної ради Юрій Науменко провів засідання президії районної ради на якому члени президії заслухали інформацію про результати службової діяльності Липовецького ВП Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області за 11 місяців 2019 року. З цього питання інформував Костянтин Ковалінський старший інспектор з ВП Липовецького ВП Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області.

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Липовецького району за 2019 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Липовецького району на 2020 рік повідомила Галина Поєдинок   начальник управління економіки Липовецької райдержадміністрації. Присутні обговорили дане питання.

Про Програму розвитку туризму в Липовецькому районі на 2020-2025 роки інформував Геннадій Терлецький - депутат районної ради, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації.

З проектів рішень, що стосуються фінансових питань доповідала Людмила Заєць, начальник фінансового управління райдержадміністрації. Вона зупинилась на питанні внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року № 421 "Про районний бюджет на 2019 рік" (із змінами). Внаслідок економії на енергоносіях, відбулось уточнення районного бюджету в сумі 2 млн. грн., ця сума перейде в бюджет наступного року. Є зміни в нарахуванні заробітної плати медпрацівників, оскільки розмір її вже не буде залежати від ліжкомісць, а від кількості наданих послуг пацієнтам. Деякі складнощі для районного бюджету приносить харчування дітей у ОТГ, про це і ряд інших питань вона повідомила членів президії.

Начальник фінуправління ознайомила присутніх із розпорядженнями голови райдержадміністрації, прийнятими в міжсесійний період і зосередила свою увагу на питанні бюджету району на 2020 рік присутні задавали питання доповідачці та одержували відповіді.

Про надання дозволу на списання майна, що перебуває на балансі КНП "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги",

затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства  за 9 місяців 2019 року і затвердження плану на 2020 рік інформував головний лікар Василь Бондар.

Головний лікар КНП "Липовецька центральна районна лікарня" Олександр Дмитрук презентував фінансовий звіт за 9 місяців цього року по своєму підприємству.

Присутні одностайно схвалили проект рішення Про призначення іменної стипендії районної ради та районної державної адміністрації майстру спорту України міжнародного класу з дзюдо Слушному А.С. за високі досягнення у спорті.

Про звільнення громадянки Гайдай Л.М. від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району" та поселення громадянина м. Липовець Квашука Івана Дмитровича до Росошанського відділення постійного перебування одиноких непрацездатних громадян інформувала Катерина  Мельничук, директор комунальної установи.

Також розглянули проекти із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Сиваківці і Соболівка Сиваковецької сільської ради та села Зозів Зозівської сільської ради.

Присутні ознайомились із перспективним планом роботи Липовецької районної ради 7 скликання на 2020 рік  та розглянули ряд інших питань.