Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ТЕХНОГЕННО_ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

Фото Олексій Лебідя.

6 січня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів та заступника голови районної ради Руслана Танасюка відбулося засідання комісії ТЕБ та НСна чке були запрошені начальники управлінь та відділів РДА, керівники районних комунальних закладів. 

На порядку денному стояли планові питання:

1. Про готовність органів управління та сил  районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  до реагування в умовах різкого зниження температури  6-9 січня  до 15-20 градусів морозу, посилення вітру на дорогах, ожеледиці. 

З цього питання Ольга Дмитрів  інформувала, що відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС від  4 січня 2017 року № 2 «Про готовність органів управління та сил   територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  до реагування в умовах різкого зниження температури  6-9 січня  до 15-20 градусів морозу, посилення вітру на дорогах, ожеледиця.» необхідно  привести у готовність  районні спеціалізовані служби цивільного захисту  та районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з метою ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодніми умовами протягом зимового періоду 2017 року. Для початку треба своєчасно  оповіщати  та інформувати населення  про очікуване ускладнення погодніх умов  та дотримання заходів безпеки і порядку дій у зимовий період . У короткий термін необхідно озгорнути стаціонарні пункти обігріву на місцях для надання допомоги людям у період значного пониження температури повітря.

 З наступного питання: 2. Про стан утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту розташованих на території Липовецького району" інформував  головний  фахівець Липовецького районного сектору  ГУ  ДСНС у Вінницькій області  Танасієнко В.А.

 У  Липовецькому районі на обліку перебуває 13 ПРУ , із них 2 ПРУ державної форми власності та 11-комунальної. Станом на 01.01.2017 року  в районі  технічну інвентаризацію ПРУ завершено. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності доведено, що  потрібно вжити невідкладних заходів щодо приведення в належний стан протирадіаційних приміщень та підтримувати їх в готовності до використання за призначенням.

 За результатами засідання керівники районних служб отримали відповідні доручення.

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

Повернутись