Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулося офіційне відкриття ресурсної кімнати у Вахнівській ЗОШ І-ІІІст. для дітей з особливими освітніми потребами яка складається з навчальної зони та зони відпочинку

Ресурсна кімната – це необхідна частина інклюзивної форми освіти в школі. Вона дає можливість дітям з особливими навчальними потребами займатися за індивідуальним планом розвитку з корекційними педагогами. Тут дитина отримуватиме корекційні послуги, які нададуть їй можливість у майбутньому почуватися більш адаптованою.
У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, голова районної ради Юрій Науменко, депутат районної ради, голова районного осередку громадської організації «Об’єднання осіб особливих потреб України» Юрій  Задворний,голова Вахнівської територіальної громади Ганна Нагорна, начальник відділу освіти Липовецької РДА Інна Косач, директор КУ «ІРЦ» Лариса Щербанюк та батьки дітей, які навчаються за інклюзивною формою навчання.
Як зазначив у своєму виступі депутат райради, це стало найкращим підтвердженням слів Марини Порошенко,що зворотньої дороги у інклюзії немає.
Кімнату створювали і облаштовували усі разом-керівництво району,школи,батьки,учителі,небайдужі жителі села.
Як бачимо,успіх є там,де є розуміння і співпраця!
Дякую і сподіваюсь на плідну співпрацю заради майбутнього наших дітей.
Директор Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шевченко Тамара Степанівна  ознайомила присутніх із оснащенням кімнати та дидактичним матеріалом для корекційно-розвиткових занять та подякувала за допомогу усім учасникам заходу, за співпрацю у створенні ресурсної кімнати.
Повернутись