Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулося розважально-ігрове свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

В перший день літа, на районному стадіоні "Колос" відбулося розважально-ігрове свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Щороку захід проходить під патронатом Липовецької районної ради та райдержадміністрації. Як почесні мешканці " Країни Веселкової" керівники завітали на свято до дітей, що відпочивають в оздоровчому таборі Дитячо-юнацького центру Липовецького району. Святковий ранок діти всі дружно розпочали піснею табору, що придало заходу особливої святковості

— Дитинство — щаслива пора! Час безтурботності, радості, веселощів і ми, дорослі, зробимо все для того, аби дитинство нашої малечі запам’яталося яскравими спогадами, — зазначили у вітальному слові  перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко,   Цей захід став доброю традицією, яка об’єднує всіх липовчан довкола найважливішого — нашого майбутнього, наших дітей. Свято ще раз нагадує дорослим, заради кого ми всі живемо. 

Також привітали зі святом і побажали дітям   весело провести канікули директор Центру Алла Куземко, заступник голови районної ради Руслан Танасюк ,  та начальник служби у справах дітей Вікторія  Іванюк. Ранок  розпочався  розважальною програмою для дітей в рамках заходів приурочених   Дню захисту дітей і  центральний стадіон наповнився веселим дитячим гомоном та сміхом. 

Веселі ігри та конкурси підготувала і проводила чудовий культорганізатор Центру Людмила Мазур.  

З гарним настроєм та інтересом діти разом з  піонервожатими табору відправились у цікаву мандрівку казковим потягом по  "Країні Веселковій".  Розважаючись та відпочиваючи,  змагалися у швидкості , спритності, дотепності, проявляючи свої таланти, смакували солодощами, які отримували не тільки переможці, а й усі  учасники свята.

У День захисту дітей не залишилися поза увагою наймолодші дітки , які завітали разом з батьками, бабусями. І нехай ще не змогли виграти у конкурсах, але солодкі подарунки також отримали. 

Цілий ранок дитячий сміх дзвінко лунав зі стадіону, діти раділи перемогам та успіхам-переможених не було!  За активну участь у розвагах, усі  отримали солодощі,про які подбала служба у справах дітей, це   додавало усім чудового настрою та відчуття свята.         

Літо розпочалося цікаво та весело... Попереду дітей чекають ще чимало цікавих заходів та розваг.

Повернутись