Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

21 вересня 2016 року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, на якому було розглянуто наступні  питання:

1. Про заходи з енергозбереження та готовність об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період  2016-2017 років.

2. Про особливості призначення житлових субсидій на опалювальний період.

3. Про хід виконання рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради від 13 травня 2016 року «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей та молоді влітку 2016 року».

Відкрив засідання Координаційної ради голова районної ради Юрій Науменко, ознайомивши присутніх з планом проведення заходу.

Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів доповіла про заходи з енергозбереження, що були здійснені в період підготовки до опалювального сезону. Про готовність об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років також інформували начальник господарської групи відділу освіти Липовецької райдержадміністрації Оксана Пінчук, начальник Липовецької  дільниці з експлуатації газового господарства Роман Найда, головний лікар Липовецької ЦРЛ Олександр Дмитрук, головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Липовецької районної ради» Василь Бондар.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Бевза детально поінформувала голів територіальних громад про особливості призначення житлових субсидій на опалювальний період.

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Липовецької районної державної адміністрації Наталія Кучер доповіла присутнім про заходи з оздоровлення та відпочинку дітей і молоді влітку 2016 року.

 Директор Липовецької філії "Райавтодор" Петро Кицюк виступив перед присутніми з інформацією про ремонт та утримання автомобільних доріг.

          У засіданні Координаційної ради взяв участь Директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук, який нині контролює роботу Липовецької райдержадміністрації до призначення голови Липовецької РДА.

       Наприкінці засідання Координаційної ради голова районної ради Юрій Науменко підбив підсумки обговорень та побажав успіхів у роботі головам територіальних громад.

Повернутись