Відбулося засідання президії

Сьогодні, 5 листопада, у нижній залі районної ради відбулося засідання президії, на якому  розглянуто порядок денний чергової 30 сесії районної Ради 7 скликання, яка відбудеться у п"ятницю 8 листопада. Відповідно до переліку, на розгляд сесії  внесено 18 питань.

В роботі президії взяли участь 9 членів президії , а також голови постійних комісій,  керівники управлінь РДА, комунальних некомерційних підприємств та установ.Засідання Президії районної ради провів її голова Юрій Науменко.

Звертаючись до присутніх, Юрій Науменко зазначив, що одними із важливих питань порядку денного чергової сесії є бюджетні питання

Члени президії обговорили всі питання порядку денного та проекти рішень з них .

В цілому, президія затвердила запропонований порядок денний .

Нагадаємо, що президія – це дорадчий орган районної Ради, який, в першу чергу, упорядковує порядок денний чергових сесій  Ради.