Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки Липовецького району

Відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки Липовецького району в якому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, начальники районних служб.

Голова райдержадміністрації Іван Демихін інформував про стан справ та послідовність дій з питань подолання проявів тінізації, які заважають ефективному економічному та соціальному розвитку різних сфер життєдіяльності району, у господарському секторі.

З пропозиціями щодо подальшої роботи районної робочої групи з питань детінізації економіки Липовецького району виступила начальник управління економіки райдержадміністрації Галина Поєдинок. В обговоренні питання взяли участь керівники районних служб. З метою досягнення ефективних результатів господарювання, подолання збитковості підприємств та збільшення надходжень до бюджету, робочою групою прийняте відповідне рішення із конкретними заходами.

Повернутись