Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВІДБУВСЯ КОНКУРС «Повір у себе»

Одним із надзвичайно важливих завдань нашого суспільства є створення умов для розкриття та самовираження талановитих дітей та молоді з функціональними обмеженнями для їх інтеграції в суспільство.

Тому сьогодні, на базі Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді відбулось засідання конкурсного журі із визначення переможців XXV районного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

Журі у складі: Дмитрів О.В.- першого заступник голови Липовецької РДА; Танасюка Р.А.- заступника голови Липовецької районної ради; Іванюк В.М.- начальника служби у справах дітей Липовецької РДА; Тращук В.В., голови районної профспілкової організації працівників державних установ; Герасимчук І.С- директора Липовецького РЦСССДМ та Москалюка В.В., фахівця із соціальної роботи Липовецького РЦСССДМ, визначено переможців конкурсу у трьох вікових категоріях на районному рівні (нагородження переможців відбудеться дещо пізніше). Також обрано трьох конкурсантів, чиї роботи представлятимуть район на обласному конкурсі «Повір у себе», у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї з 27 квітня по 11 травня 2017 року.

Повернутись