Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ, у якому взяв участь заступник голови районної ради Руслан Танасюк.
Дохід Гуменецької сільської ОТГ Хмельницької області становить понад 69 мільйонів гривень
6 жовтня вінницька делегація, перебуваючи другий день на Хмельниччині, ознайомилася з роботою Гуменецької об’єднаної громади. Село Гуменці – центр Гуменецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.
За інформацією місцевого керівництва, рішенням 33 позачергової сесії 6 скликання Хмельницької обласної ради від 13.08.2015 затверджено створення Гуменецької об’єднаної територіальної громади. До складу громади ввійшли території Абрикосівської, Великозаліської, Голосківської, Гуменецької, Думанівської, Залісся Другої, Нігинської та Супрунковецької сільських рад.
Населення Гуменецької ОТГ наразі складає понад 14 тисяч мешканців.
Гуменецька сільська рада утворила ЦНАП, в якому надається 60 адмінпослуг.
В сільській громаді діє територіальний центр соціального обслуговування, який займається виявленням громадян похилого віку, інвалідів, що нездатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.
В навчальних закладах громади навчається 963 учні, виховуються 392 дошкільнят. В навчальних закладах надаються освітні послуги з допрофільного і профільного навчання, дитячо-юнацьких об'єднань, проводиться робота з обдарованими дітьми із поглибленим вивченням точних та гуманітарних наук.
В рамках візиту до Гуменецької об'єднаної громади вінницька та хмельницька делегації оглянули дошкільний навчальний заклад «Дивограй», адмінприміщення сільської ради, амбулатрію загальної практики сімейної медицини, спортивний стадіон із твердим штучним покриттям та сільський будинок культури.
На території сільської ради функціонують 13 великих підприємств, серед них –ПАТ «Подільський цемент», філія «Птахофабрика «Авіс», середні та малі підприємства, фермерські господарства, 261 приватне підприємство.
Дохід Гуменецької сільської ОТГ Хмельницької області становить понад 69 мільйонів гривень.

Повернутись