Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбувся онлайн-семінар голів територіальних громад району

Відбувся онлайн-семінар голів територіальних громад району на тему "Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування ", у якому взяв участь голова районної ради Юрій Науменко. 
Відкрив семінар голова обласної ради Анатолій Олійник і ознайомив присутніх із планом роботи.
Із вітальним словом до очільників громад звернувся Віктор Вікалюк-керівник секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.
З питання щодо впливу аграрного експорту на розвиток місцевих громад виступив Дмитро Крошка, голова української асоціації аграрного експорту. Про наслідки аудиту Рахунковою палатою, одержання державної допомоги із виплати дотацій за утримання населенням ВРХ у 2019 році повідомив Віталій Павлишен-начальник відділу бухобліку, звітності та фінансового забезпечення Департаменту АПР. Про формування та виклики виконання бюджетів територіальних громад інформував Олександр Горба, заступник директора Департаменту фінансів ОДА. 
Про підготовку та подання грантових пропозицій до вітчизняних та закордонних донорських організацій повідомили Ольга Олійник, завідувач центру комунікацій зовн. зв"язків та залучення грантових ресурсів, і Вікторія Захарчук, головний спеціаліст Центру.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись