Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбувся онлайн-семінар

Відбувся онлайн-семінар «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування» в якому взяли участь Олійник Анатолій Дмитрович – голова Вінницької обласної Ради, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування

Гижко Андрій Петрович – перший заступник голови  Вінницької обласної державної адміністрації

Вікалюк Віктор Васильович – керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування

На семінар, що відбувся у залі засідань районної ради запрошувались і прибули голови сільський територіальних громад, секретарі сільських рад, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Із вступним словом до учасників семінару звернувся голова районної ради Юрій Науменко, він зосередив увагу присутніх на активній і продуктивній праці.

Про додаткові заходи щодо утримання та експлуатації доріг місцевого значення та участі в цьому місцевих рад інформував Олег  Бабій – в.о. начальника управління дорожньогогосподарства Вінницької обласної державної адміністрації

Щодо підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості, організацію та фінансування фельдшерських пунктів перед присутніми виступила Ольга Задорожна  –начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА..  Із новими правилами  оформлення житлової субсидії ознайомила працівник Департаменту соціальної та молодіжної політики.

На питаннях формування проекту бюджету на 2019 рік зупинився Олександр Горба   – заступник директораДепартаменту-

начальник управління бюджетної політики Департаменту фінансів Вінницької ОДА. Олена Чорна   – заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА інформувала щодо модернізацію мережі закладів освіти та створення опорних шкіл.Андрій Магера  – начальник управління оцінки впливу на довкілля, охорони земель та природних ресурсів Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів  Вінницької  ОДА інформував про виготовлення проектно-кошторисної документації з розчистки малих, середніх та великих річок

З порядком надання земельних ділянок водного фонду з користування на умовах оренди ознайомив Дмитро Капущак  –начальник відділу  використання водних об’єктів управління використання водних об’єктів та розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів .

Про порядок надання та виплати дотації за молодняк великої рогатої худоби, вирощений в домогосподарствах населення повідомив Віталій Павлишен  – головний бухгалтер – начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та фінансового забезпечення . На основних вимогах до розробки Схем санітарної очистки територій населених пунктів,  контроль  у сфері  благоустрою населених пунктів зупинилась Ольга Сухомовська   – головний спеціаліст відділу житлової політики та благоустрою управління житлово – комунального господарства Департаментужитлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури  Вінницької ОДА. І на завершення семінару запрошені ознайомились із актуальними питаннями Закону України «Про запобігання корупції», які озвучив Андрій  Сільницький  – завідуючий сектором з питань запобігання корупції Вінницької облдержадміністрації. Протягом семінару можна було задавати питання.

Повернутись