Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбувся перегляд творчих програм хорового колективу РБК та рок-гурту ’’The Way’’

Сьогодні у Липовецькому районному будинку культури відбувся перегляд творчих програм хорового колективу РБК (керівник Олександр Навроцький, хормейстр Галина Навроцька) та  рок-гурту "The Way" (керівник Ярослав Пшиворський) на предмет присвоєння їм почесного звання "народний аматорський". Атестаційна комісія управління культури та мистецтва облдержадміністрації у складі Л. Гричанюк - зав. відділом ОЦНТ-голови комісії, Я. Ліхачової, викладача Вінницького училища культури та мистецтв ім. М.Леонтовича, Н.Джус, Н.Римаренко провідних методистів ОЦНТ приступила до роботи і перегляд розпочався. В роботі атестаційної комісії взяли участь заступник голови районної ради Руслан Танасюк та начальник відділу культури та туризму Геннадій Терлецький.
Представила хоровий колектив, який був створений у 60-х роках Василем Майбородою, Вікторія Терлецька. 
Розпочав свій виступ хор із пісні на слова Д.Павличка, муз. О.Петрова "Вставай, Україно, вставай!", за тим виконав усім відому " Ой, у лузі червона калина". Всього в програму виступу було включено 11 творів, завершив свій виступ колектив  відомим твором Тараса Шевченка  "Реве та стогне Дніпр широкий". Тепло глядачі зустрічали хоровий колектив, особливо сподобались у їх виконанні "Гей, соколи"," Щедрик ".
Рок-гурт "The Way" представив до уваги журі до десятка своїх власних творів, а виступ розпочав піснею гурту "Нумер 428 " "Добрий ранок, Україно!". У свій репертуар група включила і твір А.Кузьменка "Маршрутка". Гаряче аплодували липівчани по виконанні пісень "Знає дощ","Маршрутка","Україна - це ми". Обидва колективи серйозно підготувались до атестації і чудово справились із показом своїх творчих доробків. 
Підбиваючи підсумок, голова атестаційної комісії Любов Гричанюк це зазначила і побажала рок-гурту творчих злетів та спроб заявити про себе на сцені "Х-фактору". Любов Кирилівна подякувала районній владі, відділу культури й туризму за сприяння  розвитку культури хорового співу, підтримки молодих творчих колективів і повідомила, що атестаційна комісія буде рекомендувати управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації присвоїти обом творчим колективам  почесне звання  "народний аматорський". 
Перед глядачами виступила член журі, наша землячка, Ніна Джус. Коротко вона зупинилась на історії створення хорового колективу. Згадала добрим словом усіх, хто був причетний до цієї гарної справи: Василя Устимовича Майбороду, Павла Петровича Оплаканського, подякувала Галині Юріївні Навроцькій за відродження хорового колективу. 

Повернутись