Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбувся пленум районної організації ветеранів війни праці та збройних сил України

9 грудня, в залі засідань районної ради відбувся пленум районної організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил України.

У роботі пленуму взяли участь, голова районної ради Юрій Науменко, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голови первинних ветеранських організацій району.

Відкрила пленум заступник голови районної ветеранської організації ветеранів війни, праці та ЗСУ - Валентина Левкович, ознайомивши присутніх з порядком денним.

Головним питанням з приводу якого зібралися представники ветеранських організацій району, було обрання нового очільника районної організації ветеранів війни праці та збройних сил України.

Розглянувши декілька запропонованих кандидатур, учасники пленуму, шляхом голосування, обрали головою районної організації ветеранів війни праці та ЗСУ, пенсіонера-держслужбовця – Олександра Гомона, який був першим головою Липовецької районної ради та пропрацював на цій посаді два скликання.

Олександр Григорович, подякував обранцям за довіру та повідомив, що сподівається на співпрацю з районною владою та з органами місцевого самоврядування.

Повернутись