Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Наша команда взяла участь у щорічному благодійному боулінг-турнірі ’’Сонячний Кубок Поділля 2019’’

Світлина від Мій Липовець.

Ось уже втретє протягом останніх років за ініціативи ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» в ТРЦ "Мегамол" , що у м. Вінниці , відбувся щорічний благодійний боулінг-турнір "Сонячний Кубок Поділля 2019", приурочений Дню захисту людей з синдромом Дауна . Цей масовий благодійний захід відбувається за підтримки депутата Вінницької міської ради Андрія Андрєєва, за участі благодійного фонду Ірини Борзової, фонду депутата обласної ради Людмили Станіславенко, Укрексімбанку, індустріальної групи " Violi", ГО "Гармонія" та інших .
Головна мета проекту - підтримка сімей, у яких є діти з особливими потребами, виховання толерантного ставлення до них, розвінчання негативних стереотипів та демонстрація можливостей бути повноцінними членами суспільства!

Цей захід охопив близько 200 учасників, включаючи «сонячних» людей . До нього міг долучитися будь-хто з відвідувачів торгово-розважального центру і отримати надзвичайне задоволення . 
Урочисте відкриття боулінг-турніру «Сонячний Кубок Поділля 2019» забезпечила Наталя Косніцька-голова ГО"Вінниця Даун Синдром". Ведучим благодійного заходу відбулось представлення команд-учасниць турніру : "Адвокати Вінниччини", "Гармонія", "IT", "Сонях","Непереможні", ТМ"Viole", "Супермени", "Лімончелло", "Чемпіони".......Змагалися 18 команд (по 5 чоловік у кожній) сформовані з людей, які є представниками найрізноманітніших сфер діяльності: спорт, юриспруденція, медицина, освіта, культура, політика, бізнес та ін. Вони різні, але їх єднає соціальна відповідальність та прагнення підтримати людей з синдромом Дауна. Окрім того, у першій команді із сонячною назвою " Смайл" грали діти й дорослі з синдромом Дауна. Учасники між собою знайомилися та вільно спілкувалися із цими комунікабельними особистостями. 
Липовеччину на турнірі представляла команда із чудовою назвою "Задворнята". Так назвав її організатор щорічних поїздок на турнір і його учасник депутат районної ради, голова районної ГО Юрій Задворний. В минулому році йому вдалось організувати аж три команди. Цьогоріч в команді відчули бойовий азарт і дух змагання Ольга та Ігор Собко, Наталія Заєць, Олександр Кривак . Учасники і вболівальники-всі надзвичайно вдячні Юрію Степановичу за ті позитивні емоції, незабутні враження, що отримали під час вихідного дня, перебуваючи на турнірі.
Опісля першого туру в півфінал вийшли дев"ять команд. Та переможених не було! Щасливі, що відчули єдність у прагненні перемогти, що підтримували один одного , співпереживали-і в результаті дещо підтримали громадську організацію «Вінниця ДАУН СИНДРОМ». Там незвичні діти, які по-особливому вміють співпереживати, дружити і по-справжньому радіти кожній посмішці в свою адресу, кожній позитивній емоції! У них ще можна повчитись щирості!
У перерві на учасників, гостей та просто пересічних відвідувачів ТРЦ МЕГАМОЛ чекав виступ учасників танцювальної студії ГО"Вінниця Даун Синдром". Їх танцювальна композиція із парасольками називалась "Таке яскраве життя" . Щирими аплодисментами глядачі супроводжували танець, чим дарували діткам надзвичайно позитивні емоції. На завершення благодійного заходу усіх учасників було відзначено нагородами, дипломами, подяками, медалями, пам"ятними сувенірами. Безперечно, перемогла у турнірі команда "Смайл", можна було позаздрити їх волі до перемоги.
Зібрані у організаціях району кошти на підтримку дітей із синдромом Дауна Юрій Задворний передав Наталі Косніцькій-голові ГО"Вінниця Даун Синдром".
Під час благодійного заходу у ТРЦ "Мегамол" всього було зібрано близько 50 тис. грн. Щира вдячність за чудову атмосферу благодійного заходу його організаторам Наталії Косніцькій, Тетяні Гнатик, Марині Григорцевій. Учасники турніру і вболівальники почували себе комфортно.

 

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись