Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбувся семінар голів територіальних громад району

Відбувся семінар голів територіальних громад району та секретарів органів місцевого самоврядування, в якому взяли участь начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, начальники державних установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Про дотримання законодавства України з природоохоронної діяльності інформував Олександр Бойчук – головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.

На питанні якості прийняття рішень щодо встановлення місцевих податків і зборів зупинилась Марія Басалига - начальник відділу Липовецького відділення Іллінецької ОДПІ.

Про порядок і правила реєстрації й зняття з реєстраційного обліку та заповнення відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців інформували Василь Пилипчук – завідувач Липовецьким РС УДМС України у Вінницькій області та Світлана Бабчик – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців.

Про стан та виконання завдань весняного призову 2016 року у Липовецькому районі доповіли Віктор Чуба – військовий комісар Липовецького районного військового комісаріату, Руслан Гемба – перший заступник начальника Липовецького відділення Немирівського відділу головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Віктор Резніченко голова військово-лікарської комісії.

Детально на питаннях благоустрою територіальних громад, озелененні територій та насадженні лісу зупинилась Ольга Дмитрів – перший заступник голови райдержадміністрації.

Про комплексні рішення планування території на місцевому рівні, основні види містобудівної документації, порядок її розроблення та погодження інформували Валерій Потапенко – заступник директора ПАТ НВК «Світязь» та Ольга Черниш, головний архітектор. Вона зупинилась і на основних концептуальних рішеннях генеральних планів села Росоша та селища Липовець.

Перед присутніми виступив голова районної організації «Союз-Чорнобиль», голова Росошанської територіальної громади Володимир Сличук. Він повідомив про організаційні заходи з приводу 30 річниці ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, відзначення учасників ліквідації аварії в територіальних громадах та на рівні району, відкриття пам'ятного знака учасникам-ліквідаторам.

Заступник голови районної ради Руслан Танасюк ознайомив усіх їх із умовами конкурсу проектів регіонального розвитку територіальних громад.

Підвів підсумок наради Іван Демихін, голова райдержадміністрації, і ще раз наголосив на невідкладності вирішення питань благоустрою населених пунктів, призову 2016 року, відзначення учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Повернутись