Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбувся семінар голів територіальних громад

Проведено нараду-семінар із головами територіальних громад району. Пленарну частину наради відкрив голова районної ради Юрій Науменко і ознайомив усіх із порядком денним.

Про вжиття додаткових заходів щодо належного призову громадян 1990-1997 років народження на строкову військову службу доповів в.о. військового комісара Юрій Томчак. Він відзначив кращу роботу з цього питання окремих виконкомів сільрад. Відповідно до планового завдання  до призову громадян на строкову військову службу визначено в кількості 30 чоловік.  Станом на 7.04.2017 року завдання виконано лише на третину. У таких громадах як Трощанська, Іваньківська, Війтовецька, Струтинська, Лозуватська, Вахнівська, Новоприлуцька, Росошанська, Зозівська, Зозівківська  набір громадян на строкову військову службу під загрозою. Заступник військового комісара звернувся з проханням про сприяння та надання суттєвої допомоги у призові . Голова районної ради зазначив, що призов громадян це наша спільна проблема і ми всі прикладемо максимум зусиль,  щоб план по призову було виконано. Він зазначив, що надалі необхідно більше уваги приділяти патріотичному вихованню підростаючого покоління, їх фізичному гарту, щоб виховати справжніх захисників нашої держави. В обговоренні питання виступили очільники територіальних громад Володимир Сличук, Анатолій Березюк, Олександр Мельничук, Зінаїда Рябіщук.

На питанні виконання місцевих бюджетів зупинилась начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Заєць. Вона повідомила, що виконання планових показників, затверджених радами з урахуванням змін, по загальному фонду за перший квартал  2017 року становить 112,7 % (при плані  16999,8 тис. грн., фактичні надходження склали 19163,2 тис. грн.). По податку та збору на доходи фізичних осіб виконання планових призначень становить 116,2 відсотки (планові призначення з урахуванням змін 7541,0 тис. грн., фактичні надходження 8764,4 тис. грн.). У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 3989,0 тис.  грн. Виконання по платі за землю становить 107,3 відсотки (при плані 3409,3 тис. грн., фактичні надходження склали 3658,5 тис. грн.). Проти відповідного періоду  2016 року надходження збільшились   на 318,5 тис.  грн. Єдиного податку надійшло 4920,5 тис. грн., що становить 108,5 відсотки  плану на вказаний період. План по акцизному  податку виконано на  119,0 %, фактично надійшло  1406,4 тис. грн. Із 28 бюджетів органів місцевого самоврядування забезпечено виконання по 27 сільських, селищному, міському та районному бюджетах. Разом з тим, начальник фінуправління рекомендувала переглянути планові завдання та провести уточнення дохідних частин бюджетів. У деяких радах рішення про місцеві податки і збори прийняті з недоречностями , необхідно відкоригувати їх. Особливу увагу звернула на перерахування субвенції на пільгові перевезення, усунулись від цієї важливої справи Богданівська, Брицька, Зозівська, Лукашівська, Струтинська сільські та Липовецька міська ради.

Микола Обара, головний спеціаліст районної ради ще раз нагадав присутнім про 1 конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад району , умови та строки його проведення. Про проведення зборів - сходів громадян у територіальних громадах району доповів Руслан Танасюк - заступник голови районної ради.

 Підбив підсумки семінару голова районної ради Юрій Науменко. На завершення заходу він звернувся до очільників громад із проханням взяти участь у благодійній акції по збору та формуванню святкової Великодньої посилки для наших захисників у зоні АТО. 

Повернутись