Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбувся семінар-нарада працівників органів самоврядування

Відбувся семінар-нарада працівників органів самоврядування за участі голови районної ради Юрія Науменка та першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів. На семінар запрошувались голови територіальних громад району, секретарі органів місцевого самоврядування та бухгалтери.

Відкрив нараду голова районної ради і зазначив, що завершується рік і треба докласти максимум зусиль, щоб завершити розпочаті справи, навести лад у документах, правильно сформувати бюджет на наступний рік. За тим ознайомив учасників із планом проведення засідання, націлив усіх на результативну діяльність і, відповідно до плану, надав слово Олександру Кицюку - державному нотаріусу в Липовецькому районі.

Олександр Кицюк зосередив увагу на питаннях засвідчення справжності підпису при вчиненні нотаріальних дій та застеріг посадових осіб місцевого самоврядування від негативних наслідків, що випливають від неуважності чи недбальства в роботі.

Про завдання органів місцевого самоврядування щодо забезпечення виконання місцевих бюджетів у 2016 році та їх формування на 2017 рік доповіла Людмила Заєць, начальник фінансового управління райдержадміністрації. Після відповідей на запитання, що виникли в процесі інформування, начальник управління із бухгалтерами працювала за окремим планом.

Олександр Роговий, головний спеціаліст архівного відділу ознайомив усіх із порядком складання та затвердження номенклатури справ.

З питань основних напрямків роботи щодо соціального захисту дітей на підвідомчих органам місцевого самоврядування територіях зупинилась Вікторія Іванюк, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації. Особливий наголос Вікторія Іванюк зробила на попередженні дитячої бездоглядності та бродяжництва, які мають місце у сім"ях підвищеного ризику.

Про участь територіальних громад району у обласних та Всеукраїнських конкурсах та залученні коштів інших бюджетів до вирішення питань соціально-економічного розвитку населених пунктів інформував заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Він зазначив, що добре в цьому напрямку спрацювали органи місцевого самоврядування Турбова, Вахнівки та Липовця. Завдяки виграним грантам, на реалізацію проектів використані кошти не тільки місцевих, а й обласного та державного бюджетів. Як позитивний результат діяльності, у цих населених пунктах з"являться реабілітаційний центр для людей похилого віку, буде утеплено приміщення Вахнівської школи, проведено капітальний ремонт доріг, приведено в належний стан обладнання та автопарк Турбівської пожежної частини, у райцентрі з'явиться ще один ігровий майданчик та освітлена вулиця.

Заступник ще раз нагадав головам територіальних громад-учасникам Асоціації органів місцевого самоврядування області про участь у проведенні загальних зборів, що відбудуться 2 грудня в приміщенні філармонії "Плеяда".

З питань знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни та визначення для цього спеціальних місць виступив на семінарі Василь Цюпа, начальник державної пожежної рятувальної частини №21. Окремо він звернувся до голів територіальних громад Турбівського напрямку щодо врахування в бюджетах наступного року коштів для утримання Турбівської місцевої пожежної команди.

Заплановані питання розглянули оперативно і голова ради Юрій Науменко, щиро привітав із нещодавнім ювілеєм Голову Трощанської територіальної громади Анатолія Куземка.

Підвівши підсумки наради, голова запросив учасників взяти участь у вшануванні пам’яті жертв голодомору та покладанні квітів до пам’ятного знаку, що розташований на території Меморіалу Слави.

Повернутись