Відбувся семінар-навчання

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України щодо створення належних умов для безпечного харчування дітей у закладах освіти Вінниччини на 2019-20 роки розроблено регіональний план заходів, яким передбачено проведення навчань з питань санітарно-гігієнічних вимог до організації харчування дітей у дошкільних і шкільних навчальних закладах.

9 грудня у залі райдержадміністрації, за участю заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, начальника Липовецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, депутата районної ради Сергія В’юника, відбулося навчання з питань дотримання належних умов для безпечного харчування дітей в закладах освіти району. Навчання провів начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Павлущик.

Участь у навчанні взяли директори загальноосвітніх шкіл району , завідувачі дошкільними навчальними закладами, кухарі, медичні сестри, відповідальні за організацію харчування в загальноосвітніх закладах освіти району.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.