Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбувся виїзд робочої мобільної групи з надання адресних соціальних послуг у Брицьку територіальну громаду

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице

Днями, відбувся виїзд робочої мобільної групи з надання адресних соціальних послуг у Брицьку територіальну громаду. Працівники комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" Липовецької районної ради, спільно з представниками служби у справах дітей райдержадміністрації, Липовецького відділення поліції, бюро безоплатної правової допомоги та представником місцевого самоврядування проводили соціальну роботу у сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах та у сім’ях де нещодавно народились малюки, та виплачується допомога при народженні дитини. 
Так, було з’ясовано, що в однієї з сімей, де нещодавно народилась третя дитина, батьки навіть нічого не знали про оформлення посвідчення багатодітної сім’ї та належне право на пільги. Їм надані відповідні поради та консультації. Фактів нецільового використання допомоги при народженні дитини не зафіксовано. 
Але, основна робота проводилась з сім’єю громадянки П., щодо протидії насильства в сім’ї. Виїзною комісією здійснено оцінку потреб, визначено рівень безпеки дітей, вжито заходів з протидії домашньому насильству та надано необхідну правову підтримку. З сьогоднішнього дня, за рішенням комісії з питань захисту прав дітей, сім’я буде перебувати під соціальним супроводом центру соціальних служб.

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, в помещенииНа данном изображении может находиться: 1 человекНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидятНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, гостиная и в помещении

Повернутись