Відкрили меморіальну дошку

17 травня у Скитківськй ЗОШ І-ІІ ступенів Липовецької районної ради відкрили меморіальну дошку нашому захиснику, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції, Руслану Зайцю.
19 травня 2015 року війна забрала його життя під час виконання бойового завдання у селі Катеринівка Попаснянського району Луганської області. Наш земляк похований у с. Ковалівка Немирівського району, де проживають батьки. Указом Президента України від 16 січня 2016 року, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом "За мужність ІІІ ступеня" посмертно.

Односельці вирішили увіковічнити пам"ять мужнього воіна встановленням меморіальноі дошки на школі у якій він навчався. З цього приводу перед присутніми виступили Скитк1вський сільський голова Олег Слободянюк, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, голова районної ради Юрій Науменко, голова ГО «Спілка учасників АТО Липовецького району» Юрій Яремчук, представник військкомату Олександр Биковський.

Відкрили дошку представники Спілки учасників АТО Липовецького району Олександр Могиленець та Олександр Желяхівський.

Протоірей УПЦ Петро Ковальчук освятив меморіальну дошку та відслужив заупокійну панахиду. Вшанували пам"ять полеглого живими квітами.Діти навчального закладу підготували літературно-музичну композицію "Героі не вмирають". Пам"ять про мужнього воіна земляки збережуть у своіх серцях...

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.