Відкрито меморіальну дошку на честь зaгиблoгo вoїнa, учaсникa aнтитерoристичнoї oперaцiї Віталія Віталійовича Оніщука

- У мене є багато слів, але вже нема кому їх сказати, як і нема вже сліз... Я просто вірю, що Віталій став ангелом, який оберігає нас. – Так зворушливо перед відкриттям пам’ятної дошки Віталію Оніщуку говорила його дружина Наталя.
Але найсильнішою промовою на лінійці стали слова доньки загиблого Анастасії Оніщук:
- Я не така сентиментальна, як моя мама, тому не вірю в ангелів-охоронців. Нас усіх оберігають від ворога справжні люди, справжні Герої, справжні воїни. Вірю в те, що має бути помста ворогам за відібрані життя, бо ніхто не має права забирати життя людини...

Сьогодні, 22 травня, нa фасаді Липовецької ЗОШ №2, відкрито меморіальну дошку на честь зaгиблoгo вoїнa, учaсникa aнтитерoристичнoї oперaцiї Віталія Віталійовича Оніщука.
У заході взяли участь голова районної ради Юрій Науменко, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, міський голова Микола Грушко, голова ГО «Спілка учасників АТО Липовецького району» Юрій Яремчук, представники військового комісаріату, бійці бригади, в якій служив загиблий, дружина та доньки загиблого, родини загиблих, учасники АТО та вся шкільна родина.
Право відкрити меморіальну дошку на честь Віталія Оніщука надали його дружині Наталії і донечкам Анастасії та Анні.
Багато слів прозвучало цього дня про Віталія. І його рідні, і бойові побратими згадували про нього як про прекрасну людину, надійного друга, товариша, доброго і люблячого чоловіка та батька. Зі словами підтримки і вдячності за вірного сина України зверталися до родини керівники району і міста.
Всі присутні вшанували пам’ять загиблого солдата хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіальної дошки.

Довідково:
Народився Віталій Віталійович Оніщук 17 лютого 1976 року.
По закінчені школи вступив до Вінницького державного аграрного університету за фахом менеджер-економіст.
29 березня 2016 року Липовецьким РВК Вінницької області Віталій був призваний на службу. Служив механіком-водієм евакуаційного відділення евакуаційного взводу ремонтної роти.
29 жовтня 2018 року загинув в районі виконання завдань за призначенням у смт. Новоайдар Луганської області.
Похований у м.Липовець, на кладовищі мікрорайону Кам’янка.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.