Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відтворення лісів є одним із важливих і пріоритетних завдань в роботі лісівників

Відтворення лісів є одним із важливих і пріоритетних завдань в роботі лісівників. Формування майбутніх високопродуктивних насаджень – процес багаторічний. Довгим і трудомістким є шлях від однорічного саджанця до зрілого високопродуктивного лісу, а від насінини-ще довший. Тут все має значення: і правильно підготовлений грунт, і якісний стан насіння, саджанців, і вчасність посадки, професійність кадрів...

Липовецькі лісівники мають досвід вирощування лісів майбутнього і цього разу знову запросили на підмогу представників установ та закладів райцентру. 
Без вагань відгукнулися на запрошення працівники районної ради, райдержадміністрації, управління праці і соціального захисту населення, відділу культури та туризму, управління агропромислового розвитку, ЦРЛ та первинної ланки медицини, Липовецького центру зайнятості.

Лісівник Євгеній Мельник ознайомив "десант" із завданням, показав підготовлену до висадки жолудів площу і забезпечив посадковим матеріалом. Він також показав усім техніку висадки дуба і робота закипіла в повному сенсі цього слова. Вже за 45 хвилин всі, випереджуючи один одного, дійшли до лісу і повернули в протилежному напрямку. До обідньої перерви 2, 2 гектара площі поблизу Ксаверівки було засаджено насінням дуба. Для такої команди площа виявилася замалою, адже між собою змагалися три профспілкові організації- держустанов, культури та медицини.

А тим часом, лісівник вже привіз запашну юшку, якою частувалися всі. На свіжому повітрі при чудовій осінній погоді апетит розгорівся неабиякий. Дякуємо Липовецькому лісництву, що дали можливість зробити добру і надзвичайно корисну справу та побути півдня у гармонії з природою. 
А любителі тихого мисливства навіть назбирали грибочків і додому повертались не з порожніми руками.

Повернутись