Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відвідали Липовецьку ЗОШ 1-3 ст. №1

Сьогодні голова районної ради Юрій Науменко із заступником Русланом Танасюком відвідали Липовецьку ЗОШ 1-3 ст. №1 ім. Василя Липківського. Директор школи Василь Авраменко ознайомив керівників із шкільним життям. Нещодавно, за підтримки підприємців у дворі початкової школи встановлено дитячий ігровий майданчик, поруч будуть встановлені пісочниці та лавки для відпочинку, і хоч благоустрій поки що не завершений, дітки вже раді, що навесні матимуть куточок для ігор. Завершили ремонт спортивної зали для молодших школярів, залишилось ще один раз зафарбувати підлогу. За рахунок бюджетних коштів перекрито дах спортивної зали для старшокласників, поремонтовано підлогу. 
Керівники відвідали першокласників, поцікавились як їм живеться. Діти радо вітались , запевняли, що у школі їм більше подобається і повідомили, що тут смачно годують. Для дітей на коридорах стоять кулери із водою. В класних кімнатах тепло, яскраво і затишно. Відвідали щойно обладнану кімнату для вчителів, тепер вони мають власний куточок із новими меблями, зайшли у кабінет директора, його заступника. У щойно обладнаному шкільному музеї затримались, бо тут є на що подивитись і над чим задуматись. Директор школи поділився планами на найближчий час. Зробити він хоче багато і все це - аби створити для дітей комфортні умови. У шкільній їдальні кухарі накривали для молодших школярів столи , тут був присутній надзвичайно "смачний" запах. Дітки були праві, готують тут смачно.
Завітали в інклюзивний центр, поцікавились роботою фахівців. Приміщення щойно відремонтовані, меблі придбані, але ще не завезені.
На господарському дворі оглянули приміщення котельні, гаражів. Деякі із приміщень прийшли в непридатність і треба укріплювати стіни, перекривати дахи, щоб не впали. Працювати є над чим цьому молодому директору, який віддається роботі сповна.
Повернутись