Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відвідали медичні установи

Сьогодні голова районної ради Юрій Науменко, його заступник Руслан Танасюк та заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк відвідали медичні установи, що розташовані у центрі району. У Липовецькій районній лікарні керівники  зустрілися з головним лікарем Олександром Дмитруком, поспілкувалися щодо перебігу ремонтних робіт лікувальних та адміністративного приміщень, перевірили хід ремонту опалювальної мережі хірургічного відділення. Однією із сесій районної ради на ремонт цього приміщення  виділено з районного бюджету 108 тис.грн. Вже придбано всі необхідні матеріали.  З учорашнього дня роботи  розпочались  відповідно до проектно-кошторисної документації.. 
Справа в тому, що під час минулого опалювального періоду в хірургічному відділені виникли певні проблеми з роботою системи опалення, це привело до порушення температурного режиму в приміщенні. Вивчивши питання, районна рада спільно з райдержадміністрацією,  прийняли рішення про заміну діючої системи опалення з перспективою підключення до альтернативних видів опалення.   По завершенні  ремонту, з метою економії,окрім газового, буде можливісь переводити опалювальну систему на альтернативні види палива. 
Попутно зустрілись із головним лікарем  філії КУ "ТМО"Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та МК" Липовецька станція екстреної медичної допомоги" Сергієм Гульманом, простежили хід ремонтних робіт - утеплення приміщення, що належить ЦРЛ та Філії. Висловили побажання щодо приведення в порядок адміністративного корпусу ЦРЛ і завітали до обласної лікарні відновного лікування. Тут керівників порадував щойно відкритий для лікувальних цілей басейн, який облаштований за рахунок позабюджетних коштів лікувальної установи. Збудований з дотриманням всіх норм, басейн обладнаний пандусами, місцями для прийняття повітряних ванн, пляжними роздягалками, біотуалетом. Тут постійно перебуває з дітьми старша медична сестра та лікар з лікувальної фізкультури. Вода у басейні +24 градуси за Цельсієм. Дітлашня тут же виконує лікувальні вправи, приписані лікарем. Головний лікар лікарні Людмила  Стецюк повідомила, що нарешті її голуба мрія збулась, але є ще питання які хотілось би вирішити:прокласти тротуарну плитку скрізь ( замість застарілого асфальту), придбати накриття для басейну, що коштує близько 2 мільйонів грн.... За всі роки роботи в лікарні вона чимало сил доклала до того, щоб значно зміцнити матеріальну базу, та й з кожним роком територія установи стає все кращою та доглянутішою. Про лікарню знають далеко за межами нашої області і приїздять, щоб поліпшити здоров`я.

Повернутись