Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відвідали родину пораненого в бою зозівчанина

На минулому тижні заступник голови районної ради Руслан Танасюк спільно із членами правління Липовецького фонду громади Лесею Шиманською та Валентиною Тращук відвідали родину пораненого в АТО нашого земляка, 19-річного зозівчанина Олександра Гудзя.  Хлопець перебуває на оперативному лікуванні у військовому госпіталі в м. Вінниця і зустріла нас його мама Наталя Олексіївна  із трьома молодшими дітками. Щоденно вона їздить до сина аби провідати його, завезти щось особливе із його улюблених страв, поспілкуватися. Мама переймається душевним  станом сина . Розповіла нам як добровільно зібрався боронити кордони України від вторгнень сусіда, уклавши контракт, не звертав уваги на мамині  застороги. Знала, що буде так, як задумав, бо має характер хлопець. 

В день, коли сталась біда - син отримав важке поранення внаслідок якого згодом залишився без ноги , мати відчула своїм серцем, що щось не так. Дзвонила раз пораз, та син не відповідав. Наступного дня відповів, що все впорядку, але по голосу чула, що не так. І тоді зателефонувала до командира , той повідомив, що її син поранений і перебуває у шпиталі.  Зараз Олександр тримається молодцем, каже, що знав куди йде, після того, як рани загояться- збирається на протезування у клініку. 

Діти стояли й не по-дитячому уважно слухали розповідь мами про старшого брата. Десь глибоко у погляді блиснула радіть, коли побачили, що ості до них приїхали не з пустими руками - з подарунками. Школярам привезли зошити, книжки, шкільне приладдя. Меншим-м"які іграшки , а ще- працівники районної організації Червоного Хреста підібрали їм за віком  одяг .  Для пораненого бійця  волонтери передали засоби особистої гігієни. 

Залишаючи садибу, побачили, що біля воріт лежить купа щойно привезених дров, про які подбав за розпорядженням голови "Липовецьрайагроліс". Вже трішечки легше буде багатодітній матері взимку. Запросили Наталію Олексіївну підвезти у Липоовець до маршрутки на Вінницю. По дорозі дізналися, що боєць оптимістично  налаштований - так і має бути, бо він нащадок справжніх козаків! 

Повернутись