Відвідано Козинецьку територіальну громаду

15 січня, фахівцями комунального закладу Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Липовецької районної ради, здійснено виїзд до Козинецької територіальної громади.
З метою надання адресних соціальних послуг, відвідано багатодітні сім’ї; сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах; сім’ї, які мають ризик потрапляння в складні життєві обставини; сім’ї, в яких нещодавно народились діти та сім’ї, які переїхали із зони проведення АТО/ООС.
Під час відвідування, надано адресну допомогу щодо попередження насильства в сім’ях, оформлення соціальних виплат, захисту прав та інтересів дітей, відповідального виконання батьківських обов’язків, забезпечення належних умов проживання для дітей, реалізації їх права на освіту.
Дорослим членам сімей вимушених переселенців надано консультування щодо можливості оформлення статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
В ході виїзду, також було проведено бесіду з учнями Козинецькій ЗОШ І-ІІІ ст. щодо ведення здорового способу життя та негативного впливу на організм людини шкідливих звичок.