.Відвідано Щасливську територіальну громаду.

Відвідано Щасливську територіальну громаду.

14 лютого, з метою надання адресних соціальних послуг, відбувся виїзд фахівців із соціальної роботи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради, у Щасливську територіальну громаду.
      Працівники Центру, разом із сільським головою, Ткачом А.М., відвідали сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Перевірено умови проживання, забезпеченість продуктами харчування, наявність одягу відповідно до сезону та розміру дітей. З батьками проведено бесіди щодо належного догляду за дітьми, недопущення порушення прав дитини, ведення здорового способу життя та попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.
      Також, здійснено перевірку використання державної допомоги у багатодітних сім’ях, які виховують дітей віком до 6 років та у сім’ях, які отримують державну допомогу при народженні дитини.
За результатами перевірки нецільового використання коштів не зафіксовано.