Відвідано Скитківську територіальну громаду

08  жовтня, за ініціативи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради, спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації та відділенням поліції Липовевецького відділу ГУНП, здійснено виїзд до Скитківської територіальної громади.

За участі голови виконкому Скитківської сільської ради Слободянюка О.Г., відвідано сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ї опікунів та піклувальників, та  сім’ї, яким призначено допомогу при народженні дитини.

Під час відвідування, проведено соціальну роботу щодо попередження насильства в сім’ях, оформлення соціальних виплат, захисту прав та інтересів дітей, відповідального  виконання батьківських обов’язків та забезпечення належних умов проживання для дітей.

Також, виїзна комісія взяла участь у роботі опікунської ради, під час якої узгоджено план спільних дій щодо пошуку та підбору кандидатів, які  могли б стати опікунами чи піклувальниками, прийомними батьками, батьки вихователями та надавати послугу сімейного патронату.