Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відвідано Скитківську територіальну громаду

08  жовтня, за ініціативи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради, спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації та відділенням поліції Липовевецького відділу ГУНП, здійснено виїзд до Скитківської територіальної громади. 

За участі голови виконкому Скитківської сільської ради Слободянюка О.Г., відвідано сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ї опікунів та піклувальників, та  сім’ї, яким призначено допомогу при народженні дитини.

 Під час відвідування, проведено соціальну роботу щодо попередження насильства в сім’ях, оформлення соціальних виплат, захисту прав та інтересів дітей, відповідального  виконання батьківських обов’язків та забезпечення належних умов проживання для дітей.

Також, виїзна комісія взяла участь у роботі опікунської ради, під час якої узгоджено план спільних дій щодо пошуку та підбору кандидатів, які  могли б стати опікунами чи піклувальниками, прийомними батьками, батьки вихователями та надавати послугу сімейного патронату.

 

Повернутись