Відвідано Славнянську територіальну громаду

6 серпня, з метою перевірки умов проживання дітей, проведення роз’яснювальної роботи та надання інформаційної допомоги сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах, відбувся виїзд фахівців комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради у Славнянську територіальну громаду. До виїзду долучилися голова виконкому Славнянської сільської ради Фальштинський М.І. та завідувач сектору опіки іпіклування Служби у справах дітей райдержадміністрації,Порчинська Г.М..

Під час відвідання сім’ї були зроблені зауваження щодо умов проживання дітей, проведено роз’яснювальну роботу щодо виконання батьківських обов’язків та надано адресну інформаційну допомогу.

Батькам надано рекомендації щодо забезпечення належних умов для дітей та визначено строки усунення недоліків у влаштуванні побуту сім’ї.