Відвідано Струтинську територіальну громаду

Днями, відбувся виїзд мобільного консультативного пункту соціальної роботиу у Струтинську територіальну громаду. Представники комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради, служби у справах дітей Липовецької РДА та Липовецького відділення поліції, спільно із головою сільської ради Микуліним М.В., відвідали сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах.
В процесі спілкування з батьками, вжито заходів щодо попередження проявів насильства та надані консультації з оптимізації взаємовідносин у сім’ях, методів виховання дітей, покращення житлових умов та попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов'язків.