Відвідано Зозівську територіальну громаду

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

З метою підтримки дітей та сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, 15 травня, відбувся виїзд  до Зозівської територіальної громади.

Фахівці із соціальної роботи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації та представником Липовецького відділення поліції здійснили моніторинг  становища дітей та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та сімей, діти з яких  на час  карантину повернулися додому із закладів державного утримання.

Перевірено умови проживання, забезпеченість  продуктами харчування, наявність одягу відповідно до  сезону та розміру дітей. З батьками проведено бесіди щодо належного догляду за дітьми, дотримання ними умов карантину, недопущення порушень прав дитини, ведення здорового способу життя та, ще раз, попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.

Незважаючи на запроваджений карантин, працівники центру продовжують працювати із сім"ями та проводять консультації в телефонному режимі, щоб  родини, які опинились в складних життєвих обставинах, мали можливість отримати  необхідні соціальні послуги.