ВІДЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СВЯТ У ЛИПОВЦІ

На розширеному засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення на Липовеччині Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України , що відбулось за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів, голови районної ради Юрія Науменка, обговорено порядок заходів, що відбудуться в місті 23-24 серпня. Зокрема, питання організації благодійного заходу, охорони громадського порядку, проведення святкового концерту, виставок, майстер-класів, благодійного пробігу та забезпечення їх медичного супроводу .

23 серпня 2019 року о 8.30 відбудеться урочиста хода представників громадськості міста вулицеюГероїв Майдану до центральної площі, урочисте підняття Державного Прапора України, нагородження липовчан та покладання квітів до Пам"ятного знаку Героям АТО й Меморіалу Слави.

Реєстрація делегацій із територіальних громад розпочнеться о 8.00 біля адмінприміщення районної ради.

Початок реєстрації представників трудових колективів міста з 8.15.

24 серпня 2019 року з 10.00 год. у м. Липовець, на Молодіжній площі (перед приміщенням суду) відбудуться: святковий концерт, благодійний ярмарок, показовий виступ гуртківців СК "Оріон". На стадіоні та спортивних майданчиках проводитимуться інші спортивні та розважальні заходи.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.